Свято юних олімпійців

10 вересня ц. р. студенти та викладачі факультету дошкільної, спеціальної  та соціальної освіти БДПУ брали участь у організації та реалізації цікавого свята для жителів і гостей міста «Других олімпійських іграх для дітей 2017». Метою заходу було показати важливість авторитету сімейних цінностей в Україні, підвищити престиж сімей з дітьми у молодіжному середовищі, а також сприяти їх творчому самовираженню.

Надзвичайно цікавий захід в інтерактивному форматі вже вдруге проводиться в Бердянську студією свят «Корпорація Позитиву» за підтримки Бердянської міської ради та виконавчого комітету, відділу сім'ї, молоді та спорту, факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету, а також спонсорів.

За підтримки викладачів і студентів факультету у рамках заходу були організовані: локація «Подаруй дитині свято», присвячена 85-річчю БДПУ, зони художньої творчості, аквагриму і малюнка на асфальті, "перукарня" для дівчаток, логопункт, а також пункт психологічного консультування.

Важливим є внесок членів Волонтерського загону «Палітра добра», створеного при кафедрі соціальної роботи та інклюзивної освіти факультету у розробку і проведення цікавої і насиченої ігрової інтерактивної програми для дітей та дорослих, а також організацію і супровід ігрових зон з аніматорами.

Улюблені мультиплікаційні герої, цікаві майстерні і конкурси, веселі пісні та  інтерактивна дискотека подарували дітям і їх батькам справжнє свято, у якому було місце сміху, позитивним емоціям, корисним порадам і просто гарному настрою.

Участь у заходах такого рівня і спрямування хочеться повторювати знову і знову, адже щирі посмішки і вдячність найважливіших критиків – дітей є найбільшим скарбом і поштовхом для роботи команди справжніх професіоналів серед викладачів і студентів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ.

IMG_0603 IMG_0619

IMG_0631 IMG_0636

IMG_6775 IMG_6871

IMG_7032 IMG_7037

 

Анастасія Попова,
асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print