Святий Миколай іде – щастя й радість всім несе

Сьогодні вже 18 грудня, а це означає, що зовсім скоро до кожної хатинки завітає Святий Миколай і всяка домівка заллється дитячим сміхом.

Наші студенти не залишились осторонь цього свята та разом із справжнім Миколаєм відвідали Бердянську загальноосвітню школу-інтернат і привітали малечу з наступаючим святом.

3

Студенти-журналісти  Інституту філології та соціальних комунікацій  разом із викладачами кафедри соціальних комунікацій доцентом Людмилою Кондаковою, Ксенією Лукач, Веронікою Бабак та редактором газети БДПУ «Університетське Слово» Степаном Герилівим влаштували дітям розважальну програму з великою кількістю конкурсів, танців та пісень. Розважали дітей студенти з 14-ої групи Богдан Борисовський та Альона Скуйбіда, студентки з 26-ої групи Дар’я Асауленко, Анна Волканова, Валентина Ектова та студентка з 34-ої групи Олена Харченко.

1 4  

Святий Миколай, роль якого виконував Степан Миколайович, особисто поспілкувався з кожним вихованцем школи-інтернату та вручив усім дівчаткам і хлопчикам смачні подарунки. А студентка Олена Харченко подарувала навчальному закладу цілу торбу іграшок.

  2 5 7 6

Усі дітки були чемними та слухняними, радісно кружляли навколо новорічної ялинки. Всі вони з нетерпінням чекають і вірять, що вже завтра під подушками знайдуть цікаві подарунки.

Анна Волканова,
студентка 26 групи ІФСК
Світлини редакції «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print