Так народжувалось «Свято осені»

У перший день зими на факультеті філології та соціальних комунікацій по-своєму «проводжали» осінь. Студенти-журналісти на чолі із доцентом Людмилою Кондаковою організували «Свято осені», на якому представили гостям свої таланти. На святкування завітали декан факультету філології та соціальних комунікацій, професор Ірина Глазкова, заступник декана з виховної роботи доцент Оксана Червенко, доценти Ганна Табакова та Віталій Гнатюк, викладачі кафедри соціальних комунікацій, представники студентської ради БДПУ. Ми поцікавилися в Людмили Кондакової, як вдалося організувати свято…

DSC_0648 DSC_0663 DSC_0672 DSC_0706

DSC_0714 DSC_0719 DSC_0734 DSC_0796

DSC_0815 DSC_0829

– Розкажіть будь-ласка про захід, який заплановано на сьогоднішній першогрудневий вечір.

– Це – традиційний на нашому факультеті захід, приурочений останнім дням осені. Цьогорічне своєрідне сценічне дійство було присвячене темі кохання, тому що кохання усі кордони долає, воно патріотичне, воно характерне для всіх поколінь.

– Тобто, захід проводиться вже декілька років?

– Свято проводиться вп’яте під девізом: «Осінь владарює». Осінь –завжди була весільною порою, адже саме восени вже зібрано врожай і люди мають вільний час перепочити і святкувати весілля, бо українська нація дуже працьовита, і все було присвячено сільськогосподарському року. Талановиті студенти-журналісти від першого до 5 курсів ФФСК самі розробили сценарій, режисером стала Кристина Лисенко, студентка 4 курсу, а помічником режисера – студентка 5 курсу ФФСК Дар’я Калюжна.

– Тобто це була ідея студентів і Ви її підтримали?

– Так, ідея студентів, звичайно, підтримала, і ми обрали уривки з п’єс для того, щоб поставити саме ті сценки, які нам дійсно подобаються. Ми вирішили представити аудиторії уривки з п’єси Івана Нечуя-Левицького «Кайдашєва сім’я», Михайла Старицького «За двома зайцями», роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита».

– Скільки часу зайняла підготовка до заходу?

– Уже в жовтні ми прийняли таке рішення і розробили сценарій, а репетиції ми проводимо останні два тижні. Семестр дуже напружений, складний, були зайняті як студенти, так і викладачі, але, сподіваюсь, нам вдалося підготувати гідний захід.

– Чи є у вас плани і бажання проводити ще подібні свята? І які масштаби це будуть?

– Спочатку ми хотіли провести захід в малій актовій залі 5В корпусу. Але студентам дуже подобається затишна атмосфера саме цієї актової зали, де в родинному колі журналістів і філологів, після заходу, ввечері, як завжди, відбувається чаювання. Студентів смачними презентами пригощає кафедра соціальних комунікацій і рідний деканат.

– Ви і студенти не думали провести свято в масштабі  університету, щоб участь брали й інші факультети?

– Студенти кажуть, що їм важливо безпосередньо спілкуватись з аудиторією, бачити реакцію глядачів, як вони підтримують, аплодують і підспівують. Можливо, колись це переросте в щось більше, адже вступили на навчання дуже талановиті першокурсники, душа кожного із них тягнеться до мистецтва, бо, як ви знаєте, журналісти – творчі особистості.

– Що б Ви хотіли б побажати студентам, які брали участь у заході?

– Успішно скласти сесію і щасливо провести Різдвяні свята! Бажаю, щоби всім родинам було тепло і затишно, а студентам – приємних спогадів про наш вечір!

Розмову вів Ярослав Омельченко,
студент-журналіст 1 курсу ФФСК
Світлини Юлії Барно


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print