Така чудова і тривожна мить остання

Першого липневого дня в конференц-залі університету відбулося урочисте вручення дипломів випускників четвертого та п’ятого курсів Інституту філології та соціальних комунікацій.

Це було свято як для випускників, так і для викладачів, тому що сесії, державні іспити, захисти кваліфікаційних та дипломних робіт уже позаду. У п’ятницю можна було з легкістю видихнути, бо ми всі: і студенти, і викладачі – впорались. І можемо точно поставити собі оцінку «відмінно».

HVMMXUNzlUA

Випускникам інституту вручали дипломи: директор Алла Сердюк, завідувачі кафедри української літератури та компаративістики Ольга Новик і кафедри соціальних комунікацій Анастасія Носко.

aNKy0Zj8SqM VuCmBQ7kWas

Після вручення дипломів студенти висловили подяку всім викладачам. Хтось плакав, хтось посміхався… Настрій був один: було сумно, адже ми прощались із великим відрізком нашого життя. Однак, не дивлячись на дощ за вікном, студенти й викладачі знають, що попереду світле майбутнє.

Це були нелегкі, але приємні роки – у кого 4, у кого 5. Усім є що згадати, але найголовніше те, що ми вдячні викладачам за підтримку, повагу та любов. Завдяки вам ми стали тими, кого ви бачите зараз. Дякуємо!

Дар’я Калюжна,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Олександра Рощина


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print