Така смачна «професорська кава»…

…До речі, й не тільки кава, а й зелений та чорний чаї, цукерки, випічка, які й цього разу запропонували гостям дівчата-помічниці голови університетського голови профкому.

А гостювали 15 березня ц. р. на чергових п`ятницьких посиденьках з професорами БДПУ та іншими авторитетними науковцями учні цьогорічного випускного класу Бердянської школи № 20 разом із класним керівником, вчителькою української мови та літератури Валентиною Семенюк і вчителькою зарубіжної літератури Оленою Сердюк.

По-домашньому тепло, щиро, інколи й жартівливо з учнями спілкувалися: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов; проректор з науково-педагогічної діяльності Вікторія Ліпич, колишні учні  двадцятої школи, а нині – професор, координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман і доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ, кандидат педагогічних наук Павло Буянов, а також завідувач кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання Світлана Хатунцева, колишня вчителька та зауч школи №20, а сьогодні – кандидат філологічних наук, доцент факультету філології та соціальних комунікацій Ганна Вусик. Гостями також допомагали знайомитися з усіма  принадами навчання і активного відпочинку студентів у БДПУ: голова профкому БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, редактор газети БДПУ «Університетське Слово», регіональний представник американського Фонду ім. К. Ковшевич Степан Герилів та заступник голови Студентської ради БДПУ Микола Оверченко.

…Ще довго не могли розпрощатися представники університету з школярами, бо гостей ще багато чого цікавило: від неповторних експонатів музею історії БДПУ до оновленої спортивної зали…

1 5

3 4  

6 7 9

10

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print