Такі веселі та дотепні фізики і математики!

Традиційно, кожної весни, студенти 4-го курсу факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ проводять своє цікаве та веселе свято. Цьогоріч організували в головній залі університету концерт у вигляді оригінальних «кавеенівських» виступів двох команд під назвою «1336 днів фізмату». Ввівши певні зміни до формату проведення свята, фізики та математики дарувати глядачам гарний настрій та масу позитивних емоцій. На святковому дійстві були присутні викладачі, студенти та школярі випускних класів шкіл Бердянська.

Перед початком виступів доктор педагогічних наук, професор Наталя Сосницька привітала присутніх, розповіла про досягнення викладацько-студентського колективу факультету. Першою на сцену вийшла команда «Клуб анонімних фізиків», в якій організувалися студенти 41-ї групи. Вони представили на суд глядачів кумедні мініатюри та сценки зі свого студентського життя, порадували глядачів веселими піснями, танцями. Студенти-математики 42-ї групи, назвавшись «Вектор змін», показали веселі замальовки із свого «студентства», супроводжуючи виступ фото-відео матеріалами (див. світлини).

Переповнена глядацька зала не втомлювалась аплодувати обом командам, а наприкінці виступів і фізики, і математики отримали ще й солодкі подарунки від профспілкового комітету БДПУ (голова – Віталій Лола) та сліпучі посмішки вдячної публіки.

Юлія Кочкова, Наталя Косяк,
студентки-журналістки БДПУ,
практикантки «Університетського Слова»

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print