Такий «добрий» Хелловін

Жахливі маски, привиди, гарбузи з палаючими в темряві очима – така атмосфера панувала вчора в Університеті. Однак, це – не сценарій фільму жахів, це все – атрибути Хелловіну, який традиційно відзначають студенти факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання. 

2vsbH8I8p8M

Всіх, хто заходив до 1А та 2 корпусу, зустрічали страшні персонажі з підступними пропозиціями: «Гаманець або життя!». Ну як тут відмовити… До речі, все відбувалося в рамках благодійної акції по збору коштів для нашого студента Артема Ганчева, якому терміново необхідне дороге лікування. Тому відчуття страху змінювалося на милосердя, адже ми повинні підтримувати один одного у такі нелегкі часи.

8_cbTelY7Nk oeDSiqLoxFY

Ось так, плідно «попрацювавши», наші Страхіттячки зібрали цілу тисячу гривень! Сьогодні, 1 листопада, ми запросили Артема разом із його мамою на нараду адміністративної ланки ФФМОКТТН, і вручили їм зібрані кошти разом із побажаннями якнайскорішого одужання і сподіваннями на те, що все буде добре. Дякуємо всім, хто приймав участь в акції. «Добрий» Хелловін вдався на славу!

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи  ФФМОКТТН
Світлини студентської ради факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *