Такий тривожний «День Победы» (2)

…На завершення мітингу-реквієму його ведуча Анастасія Котельникова запросила ветеранів, викладачів та студентів університету до головної актової зали на концерт, присвячений 69-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Розпочав концерт переможець різноманітних пісенних конкурсів Владислав Буярський, подарувавши глядачам чудову пісню «Поклонимся великим тем годам». А згодом були пісні та танці у виконанні університетських майстрів сцени: ансамблю народного оркестру народних інструментів під керівництвом Юрія Смаковського, ансамблю спортивно-бального танцю “Мрія”, народного ансамблю естрадного таню “МарЛен”, народного ансамблю народного танцю “Калина”. Силою та красою голосу змогли доторкнутися до душі кожного своїми сольними піснями та баладами Олександра Отрижко, Анастасія Дядик, Дмитро Шилько, Олеся Матвіїшина (див. світлини).

Теплими та щирими словами вітала присутніх ректор університету, професор Вікторія Зарва.

Була хвилина мовчання за загиблими в роки війни. Розбудили патріотичний дух і гордість присутні на заході університетський ветеран Великої Вітчизняної війни Юрій Юхно та гості-ветерани, учасники бойових дій (див. світлини).

…По-іншому й не могло бути, бо ми зобов’язані пам’ятаємо своє минуле, тримати в своїх серцях всю Велич Перемоги, увіковічнювати в пам’яті кожного з тих, хто поклав життя, аби ми мали мирне небо над головою. Мали довго, десятиліттями, проте, на жаль, донедавна…

Анна Чепуних, Інна Суслова,
студентки-практикантки
«Університетського Слова»

Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print