Такий цікавий перший тиждень…

Корекційно-реабілітаційна практика майбутніх соціальних педагогів – студентів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти на базі Бердянської  ЗОШ №11 розпочалася активно та дуже цікаво. Якраз на початок практики у школі йшла підготовка до нового виду учнівського заходу: смарт-вечірки. Допомога практикантів виявилась дуже вчасною та радо прийнятою соціальним педагогом школи та педагогом-організатором.

JGT3-FTfTrs h4UZWH73tdM

Уже в перші дні майбутні студенти організували оформлення інформативних стендів, необхідних елементів для поділу учнів на команди, склали завдання для квесту та актового залу, де й проходив захід.

Смарт-вечірка «Твій безпечний Інтернет» відбулася 2 березня, під час якої діти отримали достатній рівень інформації про розумне користування веб-сторінками, ознайомились із позитивними та негативними сторонами всесвітньої мережі Інтернет, дізнались про можливі ризики, серед яких є віруси, хакерство, кібербулінг та інше.

pVNgo5jzVoU qz7bDSDdZdA

Тренери, у ролі яких виступали практиканти та старшокласники з агіт-бригади школи, під керівництвом соціального педагога та педагога-організатора, підготували учням 6 станцій, на яких діти ознайомлювались з необхідною інформацією та виконували творчі завдання за 5 хвилин. Для того, щоб учні отримали досвід роботи у команді, розширили своє шкільне коло знайомств, спробували себе в різних ролях та для розвитку творчого потенціалу, учнів 5-7 класів   розподілили на 12 команд за кольорами (див. світлини).

…Учнівський захід такого плану у нашому місті на рівні школи проводився вперше і викликав багато позитивних емоцій та вражень як в учнів так і в організаторів смарт-вечірки. Подачу актуальної інформації в розважальній формі діти сприйняли дуже позитивно.

NrO93A6Jg0A-1

У продовження квестів дітям продемонстрували постановки (міні- сценки) агіт-бригади школи на тему безпечного Інтернету… Усім учасникам забезпечила позитивний та запальний настрій новостворена шкільна співоча група «One Way». Завершилась смарт- вечірка для учнів 5-7 класів жвавою шкільною дискотекою, звичайно, під наглядом вчителів, організаторів та тренерів.

Практиканти отримали неоціненний досвід для власної майбутньої соціально-педагогічної діяльності і вважають, що смарт-вечірка є новою формою корисного дозвілля для підлітків і має великі шанси на подальше впровадження в усіх школах міста для різнобічного розвитку учнів.

Перший тиждень практики майбутніх соціальних педагогів розпочався в активному творчому режимі. ЗОШ № 11 радо прийняла практикантів, одразу включила всіх в робочий процес та не побоялась розподілити між нами, студентами 4 курсу, відповідальні ролі в організації нового заходу. Вже складено план роботи на ще 2 тижні практики, і студентів очікує повноцінне професійне навантаження для засвоєння досвіду майбутньої соціально- педагогічної роботи в загальноосвітніх школах.

Студенти 403 групи
факультету дошкільної, спеціальної
та соціальної освіти БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print