Таланти коледжу, університету, України

Напередодні свята Святого Миколая в економіко-гуманітарному коледжі БДПУ відбувся щорічний мистецький захід «Таланти твої, Україно». Цього року основним завданням його було максимальне сприяння духовному розвитку учнівської молоді, виховання почуття громадянської самосвідомості та патріотизму, бажання активно сприяти утвердженню державності в Україні. Свої таланти, вміння та артистизм демонстрували не тільки учні нового набору, але  й старшокурсники. Також  музичний номер приготували й викладач української мови Євгенія Сєрих та викладач фізики Євген Куриленко.

0nHCEP7UcOU 3QXNoQzRiTE

Із кожним роком тематика конкурсу розширюється і вбирає в себе все більше граней та смислових відтінків. Талановиті юнаки та дівчата читали вірші, виконували українські народні пісні, патріотичні твори сучасних українських та зарубіжних авторів, танцювали, демонстрували майстер-клас з карате та художньої гімнастики, грали на гітарі.

23JTehXXt3w kJahrFtzExc qNXnUI636no QTYDuiTETDY

Для глядачів – це був цікавий, видовищний відпочинок, для учасників конкурсу – це велика подія, бо кожна група задовго готувала свої виступи. Набутий досвід змагання, взаємодопомоги та підтримки ще не раз знадобиться у дорослому житті наших вихованців.

Учасників конкурсу привітала та вручила їм грамоти директор коледжу Ірина Макарова, наголосивши, що прославити Батьківщину можна, передусім, талантом та працею. Не важливо, у якій галузі, ці якості потрібні всюди. Вона побажала учасникам та всім присутнім творчої наснаги та гарного настрою.

Юлія Бєлова,
заступник директора коледжу з виховної роботи
Світлини з архіву коледжу
Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print