Таланти – серед нас

Студентська рада гуманітарно-економічного факультету учора, 10 листопада, провела Літературний вечір до Дня української писемності та мови. Організацією заходу зайнялися заступники культурно-масового сектору студентської ради факультету Анастасія Мельник та Аліна Лавриненко.

IMG_2757 IMG_2768

Під час вечору хлопці та дівчата зачитували вірші своїх улюблених українських письменників: Тараса Шевченка, Івана Франка, Ліни Костенко, Андрія Жадана та багатьох інших. Окрім поезії всім відомих авторів, студенти могли продемонструвати власну поетичну творчість, заспівати пісні. Теплоти атмосфері придавало те, що всіх присутніх пригощали чаєм та солодощами.

головна IMG_2772 IMG_2775 IMG_2796

Цей вечір засвідчив прагнення наших студентів до розвитку української мови та культури, а також показав, шо таланти зовсім поряд і живуть серед нас. Відповідальна за виховну роботу  в БДПУ Анетта Омельченко, яка разом із студентами поринула у творчу атмосферу, так відізвалась про вечір наприкінці: «Мені приємно, що ви самі зібралися в цю невимушену обстановку і зачитали вірші, які зачепили вашу душу. Я часто їжджу на фронт, і сьогодні, я, в черговий раз, зрозуміла, що недарма. Адже нам дійсно є за що боротися».

Ірина Дєдушева,
голова інформаційного
сектору студентської ради ФФСК БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print