Таланти студентів факультету точних наук

Сьогодні в полудень в актовій залі головного корпусу пройшов «Дебют першокурсника» факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. На свято завітали гості, щоб познайомитися з цьогорічними студентами-новачками, які виявилися дуже талановитими й кмітливими. Виступи були оригінальними, веселими та відзначалися гарною акторською грою (див. світлини).

DSC_0185 DSC_0194

Концерт розпочали з кумедного привітання гостей та урочистої клятви студентів. Виступ був насичений комічними сценками, піснями й танцями.

DSC_0121 DSC_0116 DSC_0196 DSC_0210

Після виступу викладачі привітали студентів із вдалим дебютом, вручивши святковий торт, а голова профкому БДПУ Віталій Лола запросив першокурсників на зимових канікулах до Києва.

DSC_0265 DSC_0244

Заступник декана факультету з виховної роботи Ольга Щетиніна позитивно прокоментувала сьогоднішній виступ: «Період підготовки був для нас дуже складним через об’єднання двох факультетів, проте нам вдалося згуртувати колектив, в якому студенти швидко здружилися й із задоволенням готувалися до свята. Я сподіваюсь, що наші студенти братимуть активну участь у всіх заходах нашого факультету. На мою думку, виступ пройшов вдало, всі отримали задоволення від перегляду».

DSC_0308

У кінці сценічні дебютанти висловили подяку викладачам та студентам старших курсів за допомогу в підготовці до свята й приготували колегам невеликі подарунки.

Руслана Мінько, Сабіна Ісмаілова,
студентки ІІІ курсу ФФСК
Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *