Теорію в практику

Тісна багаторічна співпраця педагогів дошкільних навчальних закладів з кафедрою дошкільної освіти забезпечує ефективну та цілеспрямовану діяльність практиків у всіх напрямах їх професійної діяльності. Одним із напрямів такої співпраці є організація методичних об’єднань.

??????????????

На черговій зустрічі з вихователями-методистами розкривалися питання використання інтерактивних методів підвищення кваліфікації вихователів. Старший викладач Леся Мороз-Рекотова провела з присутніми тренінг з використання інтерактивних технологій у методичній роботі дошкільного навчального закладу. Учасники вправлялись у застосуванні інтерактивних технологій кооперативного та колективно-групового навчання, ситуативного моделювання, опрацювання дискусійних питань.

?????????????? ????????????????????????

Основною частиною тренінгу стала робота над освоєнням методу «Case study» (кейс-стаді), суть якого полягає у використанні конкретних випадків (ситуацій, історій, тексти яких називаються «кейсом») для спільного аналізу, обговорення або вироблення рішень з певного розділу навчання дисципліни. Учасники тренінгу одразу визначили цінність кейс-методу, яка полягає в тому, що він одночасно відображає не тільки практичну проблему, а й актуалізує певний комплекс знань, який необхідно засвоїти при вирішенні цієї проблеми, а також вдало поєднує навчальну, аналітичну і виховну діяльність, що безумовно є діяльним і ефективним в реалізації сучасних завдань системи освіти та підвищення кваліфікації педагогів-практиків.

Ще одне методичне об’єднання, яким керує старший викладач Леся Мороз-Рекотова нещодавно проходило в дошкільному навчальному закладі № 27 «Сонечко». Його учасниками стали вихователі дітей 5 року життя. Цього разу темою зустрічі стало «Використання засобів логіко-емоційної виразності під час читання художніх творів дітям дошкільного віку». Леся Мороз-Рекотова розкрила теоретико-методичні аспекти засобів логіко-емоційної виразності, організувала практичне вправляння в їх застосуванні.

Леся Мороз-Рекотова,
старший викладач кафедри дошкільної освіти
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print