Теплі обійми рідної alma mater

У розпал вступної кампанії до стін рідного університету завітали колишні студенти, випускники спеціальності «Математика та фізика» 1973 року, які все своє життя присвятили навчанню учнів В. В. Гашкова, Л. М. Мащенко, В. О. Шевченко та Т. В. Шолтиш.

Для кожного з них університет – це відправна точка майбутньої кар’єри, це отримані знання, це друзі, які по життю завжди поруч, це перша любов та своя родина. Найкращими згадками про студентське життя, про те, яким був університет у роки навчання, про те, як обирали alma mater, про тих, кого зберегла пам'ять поділилися вельми шановані вчителі.

Приємно було поринути у спогади в музеї БДПУ, пройтися аудиторіями та затишними коридорами університету, завітати до оновленої актової зали, де колись й вони співали, танцювали, готували вистави…

У по-домашньому теплій атмосфері зустріла своїх випускників і кафедра математики та методики навчання математики. Данину вдячної пам’яті та шани досвідчені учителі віддали куратору групи М. Й. Медовнику,  викладачам математики В. В. Єпішову, В. П. Вержиковському, Д. В. Клименченку, В. А. Куженку, В. Д. Чайковському, Л. А. Коломієць.

Шановні гості щиро вдячні першому проректору, професору О І. Гуренко, декану факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти В. І. Жигірь, доценту Г. В. Лиходєєвій за зустріч, теплий прийом та увагу.

 

20180730_105950 IMG-2b7230c7664c88b30d4bbd0b519c71b7-V IMG-2f8e90d490b16a67109c40746612a40e-V

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами
доцента кафедри математики та методики навчання математики Ганна Лиходєєвої)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print