Тепло Туреччини і досі зігріває…

…І не тільки натуральне – сонячно-морське, а й тепло сотень зустрічей, оберемків вражень, та й, чого гріха таїти, солідного заробітку. А привезли його з собою й ділилися сьогодні з усіма більш як шість десятків студентів БДПУ, що проходили виробничу практику нинішніх літа-осені саме в Туреччині.

Кафедра менеджменту факультету економіки та управління БДПУ запросила сьогодні всіх бажаючих до актової зали університету на презентацію цікавого дійства «Туреччина далеко, Туреччина поряд…» – за результатами літньої практики студентів.

«Турецьких практикантів» вітали: проректор Ольга Яланська, координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман, декан факультету економіки та управління Анатолій Жигірь, завідувач кафедри економіки і менеджменту Марина Гудзь і, звичайно, головна героїня урочистя – доцент кафедри економіки і менеджменту Галина Казачковська. Головна, бо саме завдяки Галині Володимирівні вже сотні наших студентів (й не тільки ті, що вивчають ази туристично-готельного бізнесу) мали приємну можливість у найбільш відомих туристичних місцях Туреччини.

Хлопці та дівчата й розповідали сьогодні про цікаві моменти стажування, говорили слова вдячності, відповідали на запитання присутніх, «крутили турецькі відеоролики»; їх та глядачів віртуозно звеселяли дівчата-танцівниці, а студент БДПУ Павло Телькі навіть по-турецьки заспівав…

Було весело, цікаво, а головне – повчально було, бо хтось із студентів й собі замислився: я чи не поїхати й мені наступного літа до Туреччини?

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print