The English Language Olympiad: Final

19-21 квітня 2017 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» серед студентів вищих навчальних закладів, де англійська мова не є спеціальністю. Організатором цього наукового заходу виступила кафедра прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Всього в олімпіаді взяли участь близько 120 студентів з 84 ВНЗ України, серед них – представники Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Мелітополя та інших міст.

Бердянський державний педагогічний університет представляли студентка факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Боровська Марія і студентка факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Павленко Дар’я, яких підготували викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання Прядко Юлія Павлівна і Салюк Богдана Анатоліївна.

???????????????????????????????

Олімпіада проходила у два етапи. Перший – це 90-хвилине тестування навичок аудіювання, читання і використання мови на платформі Moodle з автоматичною перевіркою результатів робіт. Завдання другого етапу складалося з написання есе та усного спілкування з членами журі на запропоновану тему. Усім роботам був наданий особистий шифр, що уможливило об’єктивність їх оцінювання.

Наші учасниці показали високий рівень володіння англійською мовою на всіх мовленнєвих рівнях і склали достойну конкуренцію провідним ВНЗ України. Дівчата були відзначені сертифікатами учасниць Всеукраїнської олімпіади.

Вітаємо наших студенток і бажаємо їм успіху в подальшому вдосконаленні англійської мови!

1 3

За матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print