Ті, що бажають усе знати

Сьогодні, 15 травня, в рамках «тижня науки» на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти з ініціативи кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, під керівництвом завідуючої кафедри Катерини Петровської відбувся  інтелектуальний брейн-ринг під назвою «Бажаю все знати».    Розробкою та реалізацією гри займалась команда «Cogito, ergo sum» під керівництвом Сергія Улюкаєва.

IMG_1872 IMG_1879

У брейн-ринзі брали участь команди студентів – соціальних педагогів з першого, другого, третього та четвертого курсів. Для підсилення до участі були запрошені шановні викладачі кафедри та студенти-магістранти старших курсів факультету.

Учасники гри мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності, логіку та винахідливість у таких категоріях знань: загальні знання, історія, прислів’я та приказки, література та «питання від…». Останніми, були дуже цікаві відео-запитання від викладачів університету.

Остаточними переможцями інтелектуального брейн-рингу стала команда 303 групи, друге місце посіла команда 203 групи, а третє місце між собою розділили команди 103 та 403 груп.

Всі учасники команд були відзначені Почесними грамотами  та нагороджені подарунковими сертифікатами на «мега-піци» від профспілкового комітету БДПУ (голова – депутат Бердянської міської ради Віталій Лола).

IMG_1866 IMG_1894

Тиждень днів науки розпочато дуже вдало! Залишається лише привітати студентів та викладачів, побажати наснаги та перемог  у подальшій діяльності!

Анастасія Лебедєва,
студентка 303 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»

Світлини Юліани Даутової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print