Тобі обирати…

Другий рік поспіль Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації викликає творчу молодь на старт.

У рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» було оголошено конкурс соціальної реклами «Тобі обирати!». Організатори запропонували конкурсантам творче змагання за темами: «Здоровий спосіб життя» і «Популяризація волонтерської діяльності».

IMG_5932

Цього року було прийнято 109 робіт у 4 номінаціях: соціальна друкована реклама; соціальна зовнішня реклама; соціальна відеореклама; соціальна Інтернет-реклама. Роботи оцінювали справжні професіонали своєї справи: начальник відділу по роботі з молоддю Управління фізичної культури та спорту ЗОДА Ольга Гнипа; керівник громадської приймальні ГО «Запорізький Вектор» Олеся Крамаренко; в.о. директора КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР Михайло Шатухо; автори програм та ведучі Радіостанції Запоріжжя-Фм Поліна Снєжина та Олександр Пашненко; журналістка Молодіжної редакції телеканалу «Запоріжжя» Майя Ліпартеліан; ведуча програми TV5 «Планшет» Тетяна Іщук; медіатренер, викладач Першої дитячої телешколи Ангеліна Трегуб; головний редактор журналу «VIP CLUB» Анна Нечипуренко.

iEnDFgzDwEU v1W0nhOtqik

10 червня у актовій залі Запорізької облдержадміністрації (м. Запоріжжя) відбулося урочисте нагородження фіналістів на розширеному засіданні Координаційної ради з питань реалізації молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту. До складу ради увійшли начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова; заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та «молодіжний мер» м. Запоріжжя Сергій Ільченко. 

Диплом Соц. реклама

Почесне ІІІ місце вибороли к.пед.н., доц. Катерина Петровська та к.пед.н., ст. викладач Анастасія Тургенєва з конкурсною роботою «Відповідальне батьківство». Окрім дипломів, грамот та пам'ятних подарунків переможці отримали від завідувача кафедри реклами і зв’язків із громадськістю, доктора наук із соціальних комунікацій, професора Інни Пенчук сертифікати. Вони дають право на знижку в оплаті за навчання в Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету за обраною спеціальністю.

IMG_5924

Організатори конкурсу відзначили активну позицію молоді Запорізького краю у світі медіа та віртуальному середовищі та побажали їм натхнення для створення цікавого медіапродукту, творчих та результативних пошуків у сфері медіа й залишатися лідерами в молодіжній медіагалузі.

Катерина Петровська,
доцент кафедри соціальної педагогіки,
Анастасія Тургенєва,
старший викладач
На фото: приємні миттєвості нагородження


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print