Травень струною бринить…

Травень струною бринить,

Дивна пробудження мить,

Зачарувала краса –

Музика ллється весела й сумна…

 

Ці поетичні рядки відображають атмосферу, яка панувала в малій актовій залі опівдні 16 травня під час звітного концерту студентів спеціальності «Музичне мистецтво» кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін (клас доцента П.Б.Косенка), який традиційно відбувається на факультеті психолого-педагогічної освіти і мистецтв БДПУ у межах Днів науки.

Чому студенти демонструють своє виконавське мистецтво саме в дні науки – бо мистецтво, як вкрай розвинута майстерність і як результат відбиття естетичних ідей, передбачає застосування досягнень науки на практиці.

Інструментальні і вокальні твори різних стилів і епох звучали у виконанні Катерини Махахович (скрипка), Євгена Крупіна і Микити Любенчука (гітара), Олега Бажана (труба), Ірини Карлиханової (сопрано), Олександра Танова (саксофон), Вікторії Кузьміної (флейта) та Олексія Демічева (барабан). Фортепіанний супровід забезпечував концертмейстер кафедри, талановитий піаніст Максим Лук’янчиков.

Яскравим завершенням концертної програми став виступ народного інструментального ансамблю «Барвисті музики». У виконанні гурту прозвучали мелодії народів світу, серед яких і два вокальні твори – солістки Вероніка Подорожко та Ірина Петренко.

Про те, що артистам вдалось сколихнути струни душі глядачів свідчили щирі оплески, що супроводжували кожен номер концертної програми (https://youtu.be/gNqwohv4RuE), тож заряд позитивних емоцій отримали і присутні в залі, і самі виконавці.

kosenko_01

kosenko_02 kosenko_03

 

Павло Косенко,

кандидат педагогічних наук, доцент, художній керівник народного інструментального ансамблю «Барвисті музики»

Світлини автора

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print