Тренінг для викладачів англійської мови у БДПУ

30-31 березня на базі факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ відбувся регіональний тренінг для викладачів англійської мови, який організували і провели представники RELO та U.S. Embassy Kyiv.

Тренери Luis Perea (English Language Fellow, Ukraine) і Grace Liu (English Language Fellow, Moldova), а також їхні українські колеги Оксана Холод і Оксана Колесник (Запоріжжя) та Лідія Айзікова (Миколаїв), представили насичену програму з методики викладання англійської мови.

Протягом двох днів учасники тренінгу мали змогу дізнатися про інноваційні методи та ефективні технології у викладанні англійської мови для EFL груп. Зокрема, як налаштувати групу на співпрацю та сформувати навички team-building, як використовувати відео на заняттях, як подолати бар’єри у спілкуванні іноземної мовою через ігрові форми активностей, як розвивати мовленнєві навички учнів при читанні художньої літератури. Викладачі отримали корисні поради з класного менеджменту та ефективного планування занять, а також дискутували, яким має бути вчитель англійської мови у 21 столітті, й ділились своїм професійним досвідом.

Висловлюємо щиру подяку команді RELO в Україні та колегам за набуті фахові знання з новітніх методів викладання англійської мови, креатив, натхнення і підтримку.

фото7 фото5

фото4 фото3

фото2 фото1

 

За матеріалами кафедри

іноземних мов і методики викладання

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print