Тренінг командоутворення у БЕГК БДПУ

У виховній роботі класного керівника важливу роль відіграє формування згуртованого колективу або команди з певної навчальної групи. Суттєву допомогу класним керівникам груп першого курсу економіко-гуманітарного коледжу БДПУ в цьому напрямку надають працівники навчальної психолого-педагогічної лабораторії БДПУ.

26 березня ц. р. в навчальній групі КК-33 був проведений тренінг командоутворення. Мета тренінгу – формування з навчальної групи справжньої команди, створення командного духу, довіри, усвідомлення своєї командної ролі, своїх сильних сторін, єдності в розумінні спільної мети, а також формування позицій взаємодії та підтримки, спільної моральної відповідальності за результат, тобто утворення міцної команди та гармонізації наявних відносин у колективі.

Тренінг був дуже динамічним та веселим, але водночас – насиченим досить глибокими дискусіями, що сприяли розумінню проблем, які стосуються формування команди та розвитку лідерських якостей учнів, а також шляхів їх вирішення, що й сприяло у підсумку досягненню мети тренінгу.

У проведенні тренінгу брали активну участь тренери-волонтери – студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв спеціальності «Практична психологія» Анастасія Васильєва, Артем Воробйов, Юлія Солопенко, Володимир Лисенко, ведучий спеціаліст навчальної психолого-консультативної лабораторії Тетяна Ляхор та її співробітник Ольга Малихіна.

Ми щиро вдячні організаторам даного заходу за суттєву допомогу у виховній роботі з учнями та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Тренінг командоутворення у БЕГК БДПУ був проведений також у групах першого курсу КО-18 і КК-32.

Вікторія Костюкович,
класний керівник групи КК-33 БЕГК БДПУ

Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print