Тренінг «Управління конфліктами» на гуманітарно-економічному факультеті

Що таке конфлікти, які їх позитивні та негативні властивості, як ними управляти – про це дізналися учасники тренінгу «Управління конфліктами», який відбувся 9 вересня на гуманітарно-економічному факультеті для студентів та викладачів. Незважаючи на вихідний день та на сонячну теплу погоду, учасники тренінгу із задоволенням взяли активну участь в заході та на практиці визначали, які можуть бути стратегії розв’язання конфліктів та як їх реалізовувати.

Тренінг проводила міжрегіональна команда тренерів у складі доцента кафедри економіки підприємства та економічної теорії БДПУ к.е.н. Тетяни Несторенко та Голови Правління ГО «Лебединське товариство захисту тварин» Алли Сімашової (Сумська область).

2017909150314 2017909150332

Своїми враженнями від участі в тренінгу поділилася студентка 4-го курсу ГЕФ Катерина Сухова:

«Проведений тренінг з управління конфліктами мені дуже сподобався. Для себе я почерпнула багато корисної інформації про людські взаємини, а також про шляхи врегулювання суперечок і попередження конфліктних ситуацій. Хочеться відзначити відмінну організацію заходу – декілька годин пролетіло непомітно! Тренінг містив в собі не тільки теоретичну складову, але й практичну частину, під час якої ми розіграли реальну ситуацію щодо врегулювання розбіжностей і пройшли тест з виявлення власної стратегії поведінки в конфліктній ситуації. Я впевнена, що отримані знання допоможуть мені в особистій та професійній сферах. Я щиро вдячна за час, проведений із задоволенням і користю!»

2017909150305 2017909151423

2017909151901 2017909154258

Тренінг проводився за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує ГО «Регіональне об’єднання молоді», та організаційної підтримки керівництва гуманітарно-економічного факультету.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print