Тренінги, семінари, воркшопи та… полтавські галушки

20-22 лютого ц. р. в Полтаві відбулося урочисте відкриття першого Всеукраїнського з’їзду представників регіональних осередків «Приїдь, навчись, реалізуй», організованого з ініціативи Полтавського регіонального осередку Національного Студентського Союзу. Представницею нашого університету була студентка 2-го курсу соціально-гуманітарного факультету Аліна Попова. Завданням заходу було формування єдиної потужної команди регіональних представників для об’єднання студентства України та напрацювання спільних проектів для розвитку соціально-свідомої молоді та вирішення студентських проблем. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» об’єднує понад 116 органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. У з’їзді взяли участь близько 50 активістів з більш ніж 14 регіонів України, для яких протягом 3-х днів були організовані тренінги, семінари та воркшопи з написання проектів.

У перший день учасники мали змогу відвідати тренінг з «Командотворення», метою якого було формування ефективної взаємодії у групі для досягнення таких завдань:

  • формування навичок успішного взаємодії членів команди в різних ситуаціях;
  • формування позитивної емоційної атмосфери між членами групи;
  • усвідомлення командних цінностей та їх прийняття кожним учасником;
  • уміння конструктивного вирішення конфліктів. Програма тренінгу тривала 3 години.

1

Наступного дня для учасників проводилися семінари про правовий захист інтелектуальної власності «Правове поле та захист інтелектуальної власності в діяльності ГО». В останній день студенти займалися написанням проектів на соціальні теми для всеукраїнських та регіональних осередків.

2

Усі три дні з’їзду були досить насиченими та плідними, учасники привезли додому велику кількість корисних порад щодо покращення студентського самоврядування в університеті. Студенти отримали великий досвід співпраці з лідерами майже всіх регіонів України. На останньому засіданні були підбиті підсумки проведеної роботі. Всі учасники отримали сертифікати про участь у з’їзді. Особливим подарунком була розважальна програма, яка передбачала екскурсії, квести та майстер–клас «Полтавські галушки».

Юлія Королевська,
асистент кафедри історії України
соціально-гуманітарного факультету БДПУ
Світлини з архіву учасниці з`їзду Аліни Попової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print