Trio Seth Glier у БДПУ

Музика – це стиль життя, це душа народів, це посол миру в світі. Популяризація цього виду мистецтва і розвиток естетичного музичного смаку в молоді сприяє консолідації світового співтовариства у прагненні кращого майбутнього для всіх. 

Так, програма «Американська музика за кордоном» репрезентує широкий спектр музичних стилів і надає слухачам різних країн можливість безпосередньо поспілкуватися з американськими виконавцями. Ця програма була започаткована Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією «Американські голоси».

26 квітня у рамках цієї програми БДПУ і учасники проекту «Access» приймали у себе в гостях неймовірних музикантів Сета Глієра, Джої Нерні і Раяна Гоммеля, а разом –   Trio Seth Glier.

Сет Глієр – співак, автор пісень, продюсер і мультиінструменталіст, який має в середньому понад 250 живих виступів щороку, і чий альбом «The Next Right Thing» був номінований на премію «Греммі» у 2012 р.. Джої Нерні – вчитель і колега Сета, який, будучи сліпим від народження, є неперевершеним саксофоністом-віртуозом. Раян Гоммель – мультиінструменталіст, співак, автор пісень і продюсер, давній музичний партнер і найкращий друг Сета.

Trio Seth Glier зіграли міні-концерт для студентів нашого вишу та учнів бердянських шкіл, учасників проекту «Access». Після виступу гості радо поспілкувалися зі слухачами про творчість музикантів та їх життя в США. Варто зазначити, що питання задавалися англійською мовою, що свідчить про достатній рівень володіння нею нашими студентами. Наприкінці зустрічі музиканти провели джем-сесію зі студентами в форматі імпровізації різних музичних композицій.

Висловлюємо щиру вдячність Державному департаменту США та U.S. Embassy Kyiv за надану можливість познайомитися та поспілкуватися з видатними музикантами.

фото5 фото4

фото3 фото2

фото1

Богдана Салюк,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print