Три іпостасі Віталія Лоли

   Те, що Віталій Григорович Лола – доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ, кандидат педагогічних наук, а також – многолітній голова університетського профкому знає чи не кожний нинішній студент та й чимало минулих поколінь нашого студентства.
   А ось його третя іпостась – депутат Бердянської міської ради – зародилася в його бурхливій трудовій діяльності порівняно недавно. Проте вже сьогодні на його депутатському рахунку чимало добрих справ. І тішить те, що в поле його діяльності потрапляють не тільки вирішення найрізноманітніших питань на окрузі, а й пов`язаних з рідним університетом. Ось останні приклади: завдяки ініціативі, зусиллям Віталія Григоровича та при підтримці міського голови Володимира Чепурного докорінно змінив свій вигляд 5-й університетський корпус; студентство та молодь міста отримали новий спортивний майданчик; зовсім недавно біля університетських корпусів встановлено нові пішохідні переходи (див. світлини).

   Сьогодні, 11 червня,  у Віталія Лоли – уродини! Вітаємо Вас, шановний Віталю Григоровичу!!! Здоров`я і сили Вам, енергії, многих літ життя!!!

1 2

3 7

4 5 6  

8 9 11

12 13 14

«Університетське Слово»

Світлини з архіву редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print