Три роки мужності, три томи милосердя

Учора, 22 вересня, в конференц-залі головного корпусу БДПУ відбулася презентація третьої книги Степана Гериліва про університетських благодійників – «Наші Атланти: вистояти і перемогти!», символічно приуроченої третій річниці діяльності бердянських благодійників та ювілею рідного університету.  Із цієї нагоди в одній залі об’єднались військові та патріоти, небайдужі мешканці міста та засновники ВО «Наші Атланти». 

Сотні минулих днів та ночей, покладених нашими волонтерами в скарбничку боротьби із московським окупантом,  важко переоцінити. Так, проректор із науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук Вікторія Ліпич та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики міськвиконкому Ігор Зубрицький, віддали належне «нашоатлантівцям», наголосивши наскільки вагомим є їх вклад у захист наших військових, побажали наснаги та незламності у приближенні такої бажаної перемоги. 

Доброзичлива атмосфера заходу сприяла легкій розмові між присутніми на болючу тему війни. Одна із засновниць «Наших Атлантів», кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко розповіла про історію створення організації, труднощі та успіхи, що зустрілися на шляху допомоги захисникам неньки-України; активна учасниця організації Наталя Фуклєва подякувала за допомогу та підтримку під час плетіння маскувальних сіток, подякувала солдатам за хоробрість. Важливу роль у діяльності організації відіграє професор БДПУ Софія Філоненко, яка третій рік традиційно проводить разом зі студентами благочинні книжкові ярмарки, кошти від яких йдуть на придбання медикаментів бійцям АТО. 

Були присутні на зустрічі й герої з війни, один з яких – командир 8-го батальйону УДА з позивним «Червень» подякував волонтерам за їх відчайдушну підтримку бійців на передовій. У відповідь головний редактор «Університетського Слова» Степан Герилів подарував йому ювілейний авторський тритомник про будні волонтерської боротьби,  побажавши сил у бою.

Звичайно ж особлива увага на цьому заході була прикута до автора тритомника Степана Гериліва, який розповідав про цікаві моменти з минулих презентаційних зустрічей у школах і бібліотеках міста, в різних регіонах України, писав автографи й дарував присутнім свою третю книгу «НАШІ АТЛАНТИ: вистояти і перемогти!»… 

Війна триває четвертий рік, однак серця бердянців не німі. Діяльність університетських «Наших Атлантів» вже давно вийшла на міський та загальноукраїнський рівні. Допомогу надають як студенти та викладачі БДПУ, так і жителі та гості Бердянська, доброчинці з усієї України. Наша волонтерська організація зробила чимало добрих справ на благо України. Тож вітаємо «Наших Атлантів» з цією сумною, але важливою річницею та віримо у швидше майоріння українського прапора над кожним містом Сходу.   

DSC_0846 DSC_0849 

DSC_0845DSC_0852

DSC_0858        DSC_0863      DSC_0868 DSC_0877 DSC_0879 DSC_0892

DSC_0887       DSC_0888        DSC_0831


 Дар’я Асауленко, 
Сергій Біленький, 
Сабіна Ісмаілова (світлини),
студенти-журналісти БДПУ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print