Цікава подорож до Дніпра

У рамках виховної роботи, з ініціативи викладачів кафедри психології та бажанням студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв 11 листопада ц. р.  було організовано екскурсію до міста Дніпра. Першим пунктом нашої подорожі був унікальний музейний комплекс «Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова», в якому демонструються моделі космічних станцій, супутники, бойові ракети, експонати агрегатів, що входять до складу різних ракетних комплексів.

Наступною зупинкою був величезний розважальний центр Мост-Сіті, територія якого вражає своєю інфраструктурою: численні кафе, боулінг, кінотеатр, ігроленд та навіть фонтан, у який ми кинули монетки, щоб повернутися знову.

Кульмінацією екскурсії став довгоочікуваний візит до театру одного актора «КРИК», до речі, єдиного в Україні. Унікальність театру в тому, що лише одна людина є і актором, і режисером, і сценаристом, і сценографом, і музичним редактором, і костюмером, і гримером… Блискуча гра Народного артиста України Михайла Васильовича Мельника не залишає байдужим жодного глядацького серця.

І ось почалася вистава «Дикий» за мотивами С. Цвейга «Амок». Навколо було чути, як глядачі схлипують, не стримуючи сліз. Після завершення вистави Михайло Мельник зірвав море аплодисментів та овацій, і це зрозуміло, бо він зміг доторкнутися до кожного серця в залі. М. В. Мельника дуже любить молодь, якої в театрі переважна більшість, тому він ще й повчає її, закликає до здорового способу життя та активної громадської позиції. Його можна назвати своєрідним месією нашого часу!

Варто сказати що такі подорожі вже стали традицією і ми будемо продовжувати їх.

20171111_134159 20171111_145228

20171111_145615

 

Ольга Фролова,
доцент кафедри психології
Світлини автора

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print