Цікава та корисна подорож

Викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти (ФФМКТО), факультету філології та соціальних комунікацій (ФФСК) 7 листопада ц. р. продовжували втілювати в життя плани профорієнтаційної роботи факультетів та кафедр. Із цією метою вдалося відвідати та зустрітися з випускниками таких шкіл нашого регіону: смт. Андріївка, с. Берестове, с. Троїцьке, с. Миколаївка та с. Осипенко.

Проведено цікаві бесіди з учнями як одинадцятих, так і десятих класів, адже, на жаль, випускників 2018 року досить небагато. Крім того, делегація викладачів показала абітурієнтам цікавий фільм, знятий на ФФМКТО та яскраву презентацію ФФСК. Викладачі роздали буклети, проспекти та диски з матеріалами не лише учням, а й класним керівникам, директорам шкіл. Приємно, що директори багатьох шкіл Північного Приазов’я знають і шанують наш університет, а більшість із них є його випускниками, тому дехто з ностальгією говорив: «Передайте привіт рідним стінам університету…».

У складі делегації з профорієнтаційної роботи працювали: проф. кафедри фізики Школа  О. В., доц. кафедри трудового навчання Буянов П. Г., доц. кафедри математики Мацюк В. В., ас. кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Малихін  В. А. та доц. кафедри соціальних комунікацій Кондакова Л. О.

Маємо щирі сподівання на те, що ці цікаві зустрічі дадуть плідний результат і кращі старшокласники нашого району стануть студентами БДПУ.

Фото 1

Фото 2 Фото 3  

Фото 5 Фото 6

Фото 4    Фото 8     Фото 9

Фото 7

 

Людмила Кондакова,
кандидат філологічних наук,
доцент  
Світлини Володимира Малихіна,
асистента кафедри комп’ютерних технологій
в управлінні та навчанні й інформатики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print