Цікава та корисна зустріч

У нашому університеті з 2006 року на базі гуманітарно-економічного факультету функціонує магістратура «Управління та адміністрування. Управління навчальним закладом». Навчальним планом підготовки передбачено теоретичну та практичну підготовку. Зокрема, зустрічі та професійні дискусії з першими особами, керівниками державних установ.

2 1

Учора, 2 березня, в конференц-залі БДПУ магістри мали чудову нагоду зустрітися з міським головою Володимиром Чепурним та ректором університету, професором Ігорем  Богдановим.

Майже 50 магістрантів, що прослухали курс «Менеджмент в освіті» отримали можливість «без посередників» поспілкуватися з керівниками державної служби та академічної установи.

90 96

Багато питань виникло до міського голови В. П.Чепурного, які  стосувалися різних аспектів управління громадою та системою освіти, декомунізації, інклюзивної освіти, фінансових стимулів творчо працюючих педагогів, перспектив розвитку мережі освітніх установ.

Разом з тим, цікавим було споглядання та оцінка управлінського стилю присутніх керівників.

99 78 91 103

Ось що розповів нам кандидат педагогічних наук, професор, завідувача кафедри педагогіки вищої школи та управління навчальним закладом ГЕФ БДПУ Василь Крижко, з ініціативи якого й відбулася зустріч: «В магістратурі здійснюється підготовка керівників навчальних закладів як для Запорізької області так і для інших регіонів України. Майже 400 випускників магістратури  вже успішно працюють в системі освіти, в тому числі й на посадах завідувачів відділами освіти, директорів та заступників директорів шкіл, завідувачів дошкільними та позашкільними закладами. Частина випускників обрали подальше навчання в аспірантурі та здобули наукові ступені. Всі випускники мають кар’єрні перспективи.

Магістратура з підготовки керівників акредитована на підготовку 100 осіб денної та заочної форми навчання. Передбачено також навчання за індивідуальним графіком без відриву від основної роботи.

Запрошуємо на навчання. Телефон для довідок: 066-95-35-264».

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print