Цікава зустріч із фахівцем

Учора, 10 квітня, в стінах головного корпусу БДПУ пройшла зустріч студентів-правнків 3 курсу гуманітарно-економічного факультету із фахівцем Бердянського міськрайонного відділу філії державної установи “Центр пробації” в Запорізькій області Володимиром Карпенком. Слід зауважити, що актив факультету вирішив запровадити альтернативну форму практичного заняття майбутніх юристів у вигляді зустрічі із фахівцями з певної галузі права під назвою “Я ЮРИСТ-ПРАКТИК”, а студенти мають змогу отримати відповіді на ті запитання, які не прописані в жодному посібнику.

Цього разу ми тількі спробували такий формат й однозначно маємо на меті його продовжувати. Володимир Анатолийович має вищу історичну освіту зі спеціалізацією «правознавство», яку отримав у Запорізькому національному університеті, досвід практичної роботи складає більше 20 років, працював як фахівець у  місцях позбавлення волі, так і в “Службі пробації в Україні”.

У ході заняття були розглянуті такі питання:

– підготовка досудових доповідей щодо обвинувачених;

– виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;

– направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів;

– проведення соціально-виховної роботи із засудженими;

– здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення.

Також студенти прослухали доповідь стосовно функцій, обов’язків й структури “Служби пробації”. Методом питання-відповідь правники університету зрозуміли всі переваги й недоліки пробації для особи, яка вчинила правопорушення, для суспільста й для держави в цілому.
Висловлюємо особливу подяку Володимиру Карпенку та старшому викладачу кафедри правознавства Ірині Петягіній за організацію й проведення зустрічі.

Аліна Шостак,
лаборант кафедри правознавства
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print