Цікаве поповнення в родині хореографів БДПУ

Різноколірними ниточками з усіх куточків України вплелися всі ті, хто має бажання танцювати, щоб об’єднатися в один величезний клубок, що зветься «Хореографічне товариство» (див. світлину).

main

Шістнадцятого жовтня ц. р. на кафедрі хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ пройшла урочиста церемонія посвяти в першокурсники.

Для недавніх школярів це одна з найважливіших подій у житті, адже вони стали студентами БДПУ! Їх прийшли привітати: куратор групи – доцент Т. І. Сердюк, викладачі: Т. І. Фурманова, Ю. П. Тараненко, Р. В. Павленко, О. Ю. Ємельянова, Н. С. Авєтіс’янц та студенти інших курсів.

З початком нового етапу життя привітала першокурсників й завідувачка кафедри Олена Мартиненко, яка зауважила, що Батьківщина починається з кожного від поваги до своїх батьків, до своїх вчителів, до друзів та колег, від гармонії в сім`ї до гармонії в суспільстві, де повинні панувати гуманізм, закон та справедливість. «Найголовніше, вступаючи до вузу, – наголосила О. В. Мартиненко, – щоб кожен з вас був переконаним, що саме тут ви не лише здобудете кваліфіковані знання, а станете справжніми особистостями та будете гідно нести статус студента-хореографа БДПУ! Навіть у такий важкий час я впевнена, що на нас у новому навчальному році чекають значні досягнення та перемоги. Цей рік стане ще одним кроком уперед щодо зміцнення позицій університету серед інших вищих навчальних закладів».

Кожен курс відділення хореографії підготував не тільки вітання, але й конкурси-випробування, аби згуртувати та виявити танцювальні здібності нещодавніх школярів.

Новоспечені студенти згодом презентували різностильовий танок, потім урочисто виголосили «Клятву студента» і запевнили, що будуть гідно нести звання Студента-хореографа й докладуть всіх зусиль, щоб стати висококваліфікованими фахівцями, бути вірними Україні та традиціям БДПУ, представляти виш на теренах України та за її межами. Традиційне вручення символічного знаку з логотипом кафедри хореографії стає запорукою майбутнього успіху студентів.

Сьогодні першокурсники перегорнули тільки першу сторінку книги свого студентського життя. Надалі їх чекає розмаїття цікавих подій: майстер-клас від Альони Шабаліної – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри хореографічного мистецтва Луганської державної академії культури та мистецтв, керівника Народного театру танцю ЛГАКІ; конкурс кінострічок «Професія хореографа очима студента», дебют першокурсника та багато іншого. Нам залишається побажати їм успіхів у досягненні вершин на мистецькому Олімпі. Віримо, ще багато зірок у стінах кафедри хореографії буде запалено у майбутньому.

Марія Реутова,
старший лаборант кафедри хореографії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Цікаве поповнення в родині хореографів БДПУ”

Коментарі закриті.