Цікавий студентський тиждень

Минулого тижня на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, завдяки активності студентської ради, проходило багато чого цікавого. Зокрема,  цікавими були Хелловінські заходи: факультет був тематично прикрашений, була створена фото-зона, біля якої кожен мав змогу зробити селфі на фоні милих привидів, «відмочок», замку з гарбузом у руках… Ми провели конкурс на найкращий тематичний плакат, в якому перше місце здобула 303 група, за нестандартний та оригінальний підхід, друге місце посіла 104 група, а третє –  202 група. Всі переможці були нагороджені солодкими подарунками від профспілкового комітету БДПУ та деканату факультету.

IMG_0079 IMG_0072 IMG_0036

За підтримки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти на чолі із завідуючою кафедри Катериною Петровською відбулась благодійна акція – збір іграшок та цукерок для дітей, які Студентська рада ФДССО передала до організації Caritas-Spes-Berdyansk. Окрім солодощів, діти мали змогу отримати задоволення від перегляду казкової вистави від наших студентів під назвою «Чарівні пригоди Ельзи та Олафа».

IMG_7511 IMG_9980 QbL57INEOBw головна

Тиждень був цікавим та досить напруженим, студенти мали змогу проявити свою активну громадську позицію та провести час з інтересом та користю, допомогти тим, хто цього потребує .

Анастасія Лебедєва,
студентка 303-ї групи  
Світлини з архіву кафедри соціальної
роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print