Цінні друковані помічники

Учора, 7 лютого, в конференц-залі БДПУ під час традиційної наради в ректора, професора Ігоря Богданова декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професор Людмила Коваль із гордістю представила книги своїх колег – найновіші навчальні посібники викладачів факультету, які гідно поповнили університетську та факультетську бібліотеки. Давайте трішки ближче познайомимося з авторами та їх виданнями.  

_DSC6963

…Лада Чемоніна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти БДПУ – викладає дисципліни: «Сучасні технології викладання освітньої галузі «Мови і літератури» в початковій школі» та «Графічна компетентність молодшого школяра»; із 1993 року працює в нашому університеті, пройшовши шлях від секретаря факультету підготовки вчителів початкових класів до доцента кафедри… Лада В’ячеславівна випустила навчальний посібник «Сучасні технології навчання освітньої галузі «Мови і літератури» в початковій школі», який покликаний стати добрим помічником для студентів кафедри початкової освіти, допомогти майбутнім фахівцям сформувати готовність до роботи на основі знань сучасних педагогічних технологій, до вироблення особистісної педагогічної концепції та персональної технології.

…Наукове видання «Актуальні проблеми формування особистості в навчально-виховному процесі освітніх закладів» – це колективна монографія, над якою працювали науковці кафедри педагогіки. Видання репрезентує результати наукових розвідок актуальних проблем початкової освіти та підготовки фахівців для цієї галузі, воно буде корисним для науковців, студентів та викладачів вишів, педагогів-практикантів.

…Навчально-методичній посібник «Основи проектувальної діяльності майбутнього вчителя музики» підготував до друку Максим Лук’янчиков, який  працює концертмейстером кафедри музичного виховання, досліджуючи проблему формування проектувальних умінь у майбутнього вчителя музики в процесі фахової підготовки. У посібнику подано навчальну програму, тематику, стислий зміст лекційного матеріалу, практичні заняття та методичні рекомендації щодо їх проведення, список базової та допоміжної літератури, глосарій та додатки.

…Автором-упорядником наукового видання «Сторінками музичної вітальні» є Галина Гайнетдінова – концертмейстер та викладач кафедри музичного виховання, яка викладає дисципліни: «Основний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент», «Гра на музичному інструменті». Пропоноване видання є узагальненням багаторічної роботи «Музичної вітальні» як однієї із форм поза аудиторії роботи зі студентами мистецьких спеціальностей університету. Книга наповнена цінними фотодокументами, сценаріями, програмами концертних виступів. Ця збірка зацікавить викладачів, студентів та учнів шкіл, які є небайдужими до музичного мистецтва.

…Як і декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професор Людмила Коваль, ми пишаємося нашими викладачами та бажаємо їм і надалі створювати такі цінні та потрібні «друковані помічники» для студентів університету.

Ірина Сухолецька,
студентка-журналістка БДПУ,
практикантка «Університетського Слова»
Світлина Павла Тєлькі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *