Цінність відкритої лекції

   На гуманітарно-економічному факультеті  1 червня для студентів  3 курсу відбулася відкрита лекція на тему  «Електронна ідентифікація та ЕЦП». Старший викладач кафедри фінансів і кредиту Яна Глазова ознайомила майбутніх економістів та менеджерів з державною політикою України в галузі електронної ідентифікації громадян та розвитку сучасних інструментів верифікації даних. Особливий інтерес  студентів викликала інформація щодо використання біометричних даних та унікального номеру запису в Реєстрі (УНЗР), які сьогодні широко обговорюються в пресі. 

Слід зазначити, що використання електронного цифрового підпису  та інших засобів верифікації стало нормою не лише в галузі господарського документообігу юридичних осіб. Сьогодні вже й пересічні громадяни використовують ЕЦП для подачі декларацій, участі у голосуванні і таке інше, тому отримані знання студенти зможуть застосувати на практиці вже сьогодні.

image1 image2

Під час лекції було використано інфографічні матеріали програми E-Gap “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” Фонду Східна Європа.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Яни Глазової)
Світлини з архіву факультету

P.S. Доступ до матеріалів можна отримати за посиланням https://prezi.com/view/aMm5avbxbGb2RD9B5twv/


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print