Турнір любові до мови

Знання та любов до української мови сьогодні, 10 листопада, показували студенти кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін ІФСК і початкової освіти ІППОМ БДПУ  на лінгвістичному турнірі «Словограй», який проходив з нагоди Дня української писемності та мови.

У турнірі взяли участь дві команди «Мовляночки» (ІППОМ) та «Грамотійки» (ІФСК), які були сформовані під керівництвом канд. філол. наук, доцента кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін ІФСК Еліни Олійник  і канд. філол. наук, доцента кафедри початкової освіти ІППОМ Марії Греб.

Змагання передбачало 9 турів, у яких нелегкі завдання для учасників – це письмові, ораторські та капітанські конкурси, де дівчата-учасниці показали високий рівень знань української мови, гарну ерудицію, кмітливість, організованість, виявили справжній командний дух.

Наприкінці турніру, шановне журі у складі: головного редактора газети «УС» Степана Гериліва, заступника директора ІППОМ з науково-методичної роботи, канд. філол. наук, доц. Лариси Попової та канд. філол. наук, доц. кафедри мовознавства та слов҆янської філології Ганни Вусик визначило, що обидві команди є лідерами цього змагання. Тому з рахунком 76/76 перемогла дружня нічия.

Юлія Барно,

студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print