Творча майстерня майбутніх логопедів

Студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відомі не тільки старанністю та добрими успіхами в навчанні, а й активною участю в різноманітних видах позанавчальної діяльності університетського та факультетського рівня. Так студенти напряму «Корекційна (спеціальна) освіта» не оминули своєю увагою і майстер-класу з вироблення наочності для логопедичних занять з дітьми дошкільного віку. Під керівництвом асистентів кафедри прикладної психології та логопедії вони застосували свої творчі здібності та навички, отримані на семінарських заняттях, для перетворення паперу, картону та інших матеріалів у цікаві логопедичні ігри для дошкільників. Студенти під час майстер-класу виготовили дидактичні матеріали для вправ на дихання, розвиток дрібної моторики, артикуляційної гімнастики та для автоматизації звуків.

1 2

Такі уміння обов’язково знадобляться майбутнім логопедам, бо, як відомо, робота з дітьми дошкільного віку потребує креативного підходу. Результати творчої майстерні тепер слугуватимуть для роботи з дітьми на логопедичному консультпункті, який функціонує на факультеті.

4 3

Приємно відзначити, що у заході брали участь студенти першого та другого курсів, які вже зацікавлені у своїй майбутній професії. Вони ще не ведуть занять з дітьми-логопатами на логопункті, але,  незважаючи на це, намагаються сприяти більш цікавій корекційній роботі свої колег-старшокурсників. Зважаючи на активну участь, зацікавленість студентів та корисність даного майстер-класу планується ще низка подібних заходів на факультеті.

Юлія Валуйських,
асистент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print