Творчий дебют молодих спортсменів

Традиційний щорічний Дебют першокурсника пройшов сьогодні, 16 листопада, й на факультеті фізичного виховання в актовій залі головного корпусу. Наймолодші студенти демонстрували свої таланти: і вокальні, і хореографічні, і  театральні. Енергійні хлопці та дівчата  зарядили присутніх незабутніми враженнями та емоціями.

DSC00148 DSC00133

За словами першокурсників, підготовка до свята була нелегкою, але вони з цим впорались і, найголовніше, здружилися і згуртувалися. Незважаючи на складності, які вони пережили, готуючись до виступу, дебют провели бездоганно.  

DSC00137 DSC00138 DSC00154 DSC00167

Дебютанти переконували глядачів у тому, що вчителі фізичної культури ­– дуже необхідні суспільству, а сама професія цікава та спонукає молоде покоління до здорового способу життя. У кінці виступу першокурсники подякували викладачам та студентам за підтримку.

DSC00171 DSC00189 DSC00202 DSC00203

Заступник декана з навчальної роботи ФФВ, доцент Людмила Коновальська привітала юних спортсменів та побажала їм успіху й старанності в навчальному році, вручила смачний подарунок.

Зі словами привітання до студентів звернулися Віталій Лола – голова профспілкового комітету БДПУ, та доцент Вікторія Ліпич, які теж не залишили першокурсників без солодощів.

Чекаємо від молодих спортсменів нових цікавих заходів.

Сабіна Ісмаілова,
студентка III курсу ФФСК
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *