Тиждень безпеки дорожнього руху на факультеті ФМТО

З 16 по 22 травня на факультеті фізико-математичної та технологічної освіти кафедрою технічних дисциплін був спланований та проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

IMG_20160520_130247 IMG_20160520_131728

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

До участі в Тижні були залучені учні 9–10 класів Гімназії №2 м. Бердянська, а також студенти факультету.

Відповідно до тематики Тижня були проведені загальні заходи, а саме:

 • Урок «Безпека на дорозі – безпека життя» в спеціалізованому кабінеті з ПДР факультету.
 • Комплексні заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах загального користування: здійснення перевірок автомобільних доріг загального користування на їх відповідність схемам організації дорожнього руху, зокрема в межах навчальних закладів.
 • Проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, студентів, батьків щодо пропаганди безпеки дорожнього руху та проведення щорічних Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні.

На урок «Безпека на дорозі – безпека життя» була запрошена Ганна Антоненко капітан поліції, інспектор сектору дорожньо-патрульної служби Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області. Під час проведення уроку розглядались права та обов’язки пішоходів, сигнали регулювальника, дорожні знаки та дорожня розмітка для пішоходів.

 IMG_20160520_130536

Роз’яснювальну роботу серед учнів та студентів щодо пропаганди безпеки дорожнього руху провів викладач теорії ПДР, доцент Віталій Лола, а провідний фахівець з обслуговування міського транспорту та інструктор з практичного водіння Дмитро Вертипорох перевірив, разом зі студентами факультету, автомобільні дороги на їх відповідність схемам організації дорожнього руху навколо нашого університету.

IMG_20160520_132344 IMG_20160520_130344

Також з учнями 9–10 класів Гімназії №2 м. Бердянська була проведена бесіда профорієнтаційного призначення, з метою залучення майбутніх абітурієнтів до факультету фізико-математичної та технологічної освіти.

Проведення Тижня показало, що учні та студенти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів та студентів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Сергій Онищенко,
асистент кафедри технічних дисциплін
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Blogger
 • Мой Мир
 • Одноклассники
 • Print
 • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!