Тиждень права на гуманітарно-економічному факультеті

У грудні 2008 року Президентом України підписаний Указ про проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень права приурочений до Дня прав людини, який відзначають за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня.

_DSC5194

В рамках Тижня заплановано ряд заходів, які проводять викладачі та студенти гуманітарно-економічного факультету. Так, факультет знову виступив співорганізатором 13-ого мандрівного міжнародного фестивалю документального про права людини. Спільно із учнями шкіл міста організовано перегляд та обговорення фільму «Люстрація».

_DSC5204 _DSC5203

А 7 грудня на факультеті відбувся правовий брейн-ринг на тему «Права людини» між командами студентів-першокурсників. Відповіді на запитання, вирішення юридичних ситуацій, дискусії та майстерно обіграні життєві ситуації зробили брейн-ринг одночасно і насиченим, і цікавим, і веселим. Разом з тим, гра показала, що учасники знають свої права, орієнтуються у національному та міжнародному законодавстві, вміють застосовувати правові норми на практиці. Зазначимо, що укладанням завдань, організацією та проведенням даного заходу займалися наші магістранти Ольга Шунькіна, Наталія Михайліченко та Дар’я Сальнікова, а до складу журі входили викладачі кафедри правознавства та студенти.

_DSC5200 _DSC5207 _DSC5208 _DSC5227

У підсумку перемогу отримала команда «Гулівери» (так себе назвали студенти спеціальності «Історія та археологія»). І традиційно, всім учасникам солодкі призи від деканату.

Тамара Макаренко,
декан гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print