Тиждень психології. Початок…

Есть миры, где встречаются истины
Есть миры, где рождается свет,
Есть миры, где царит психология
Обобщая движенье планет…

Сьогодні, 20 квітня 2015 року в Бердянському державному педагогічному університеті стартував Тиждень психології, присвячений Всеукраїнському професійному святу психологів. Весь тиждень студенти-практичні психологи будуть залучені до цілої низки різноманітних та цікавих заходів, які організували викладачі кафедри психології Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв на чолі з завідувачем Горецькою Оленою Віталіївною.

3

Святковий тиждень розпочався з пізнавально-розважальної програми «Зі святом, психолог!» для студентів першого курсу напряму підготовки «Практична психологія», яка мала за мету ознайомити студентів з історією свята, особливостями цієї надзвичайної професії через неординарні завдання та конкурси. Так, для розвитку навичок вербальної та невербальної комунікації студенти брали участь у конкурсах «Телефон» і «Ми не скажемо, а покажемо»; для розкриття креативності складали казку або вірш на психологічну тематику; для виявлення розуміння психологічних понять брали участь у психологічному відеомарафоні «Психологія в мультфільмах»; у конкурсі «Містер Ікс» вчилися читати психологічні портрети. Під час виконання конкурсів майбутні психологи проявили себе кмітливими, ерудованими, комунікабельними та творчими особистостями.

1

Першокурсники завчасно підготували оригінальні вітання та подарунки для психологів. Вони виявили не лише свою креативність та активність, а й нестандартний підхід до виконання завдань.

4

Чудовий початок святкового тижня допомагали організовувати студенти-психологи старших курсів Вікторія Шлег, Зінаїда Рябошапка, Владислав Куц та Єгор Абрашкін, які блискуче продемонстрували свої творчі та організаторські здібності.

2

Протягом святкового тижня кафедра психології пропонує усім студентам відвідати фотосушку «Світ емоцій», прийняти участь у експрес-діагностиках власної особистості та Першому регіональному фестивалі практичної психології та арт-терапії «Психологічний калейдоскоп».

Колектив кафедри психології
Інституту психолого-педагогічної
освіти та мистецтв

Світлини Вікторії Федорик


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print