Тиждень студентства – Тиждень ІППОМ!

Ось і завершився Тиждень Студентської Ради Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Кожен день був цікавий та не схожий на попередній, багатий позитивом та гарною атмосферою заходу. Ось що говорять про це голови секторів Студентської Ради ІППОМ:

Понеділок (спортивний сектор) голова – Валентина Ярошенко:

 • Все пройшло дуже цікаво, багато було бажаючих узяти участь в розважальних акціях. Дізналися, що в університеті багато хто займається спортом, любить різні види спорту, відвідує різноманітні секції! Хлопці чудово демонстрували "крик тенісисток", дівчата із задоволенням відповідали на запитання й ставили «лайки» поряд з улюбленим видом спорту на плакаті. Вразило, що брали участь студенти різних факультетів, не тільки ІППОМ. Оскільки наш «спортивний день» був першим, то трішки було страшнувато, але ми справились і ввійшли у смак.

Вівторок (соціально-побутовий сектор), голова – Зінаїда Рябошапка:

 • Акція соціально-побутового сектору проводилась активно, швидко та весело, що не давало стомлюватися ні респонденту, ні інтерв'юеру. Вона відбувалася у формі соцопитування. Запитання носили розважально-інтелектуальний характер, але над кожним треба було поміркувати, продемонструвати кмітливість та ерудицію. Після опитування всім учасникам дарувались жовті стрічки – кольоровий символ інституту. Велика вдячність усім студентам та викладачам за активну участь в акції.

Середа (прес-центр), голова – Альвіна Радюк:

 • Акція "Ідеальний портрет", як і назва, пройшла вдало. Нею зацікавилося багато студентів, а також деякі викладачі. Найбільшу увагу викликав портрет ідеального хлопця, саме цей плакат зацікавив більшість студентів. Акція пройшла весело й цікаво, були випадки, коли студенти, захопившись, повертались і брали участь кілька разів. Ми отримали задоволення від нашої акції, нам дуже сподобалось і учасникам, сподіваємось, не менше.

Четвер (академічний сектор), голова – Дарина Шатіло:

 • У рамках Тижня студентської ради ІППОМ, академічний сектор провів референдум, метою якого було визначення думки студентів щодо введення нових законів, які захищають їх права.
  Студентам було запропоновано 4 закони різних країн (Сербії, Італії, Мексики, Австрії), а вони мали вибрати один, який варто було б ввести в Україні та й в БДПУ.
  За результатами референдуму, найбільшу кількість голосів (25) отримав Сербський закон: " У Сербії студентам, які не мають запізнень, дозволяється йти з занять на 10 хвилин раніше".

П`ятниця (творчий сектор), в. о. голови – Анастасія Васильєва:

 • У п'ятницю творчий сектор провів серед студентів і педагогів майстер-клас з акторської майстерності. Учасникам пропонувалося продемонструвати свої таланти та розіграти невеликі мініатюри. Наприклад, «показати студента, який випрошує четвірку», «відпроситися у батьків не ночувати вдома» і багато інших. За успішне виконання завдання, крім жовтої стрічки, кольорового символу ІППОМ, учасники отримували медаль із зображенням Леонардо Ді Капріо.

Останнім акордом багатого на події тижня стала «фотосушка» з найяскравішими та цікавими світлинами, переповненими емоціями та подіями, які залишаться назавжди в пам’яті кожного, хто брав участь.

Дякуємо всім за активну участь, сподіваємось на подальшу співпрацю студентів та викладачів БДПУ в подібних заходах.

Висловлюємо вдячність директорату ІППОМ Людмилі Коваль та голові профспілковому комітету БДПУ Віталію Лолі за активну підтримку, без якої, звісно, не зміг відбувся такий чудовий захід у стінах рідної Альма Матер.

Студентська Рада Інституту
психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Світлини Людмили Цуркан, Максима Тюхти,
Валентини Ярошенко та Анастасії Васильєвої


Поділитися:

 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Print