Тижневий інтенсив у Львові

У Львові відбулася 5-денна школа культурного менеджменту з 18 по 22 листопада.

Учасники курсу упродовж тижня мали змогу відвідати тренінги та майстер-класи з основ проектного менеджменту, техніки написання заявки, фандрейзингу та шляхів залучення ресурсів, інструментів налагодження командної роботи та комунікації.

Учасниками школи стали не тільки медійники, а й представники пластунів та волонтерських організацій, режисери та бібліотекари, головні редактори, студенти.

Бердянський державний педагогічний університет представляла завідувачка навчальної лабораторії телерадіожурналістики – Світлана Литовченко.

КАДРИ управління – проєкт, орієнтований підтримати розвиток аудіовізуального мистецтва в Україні через підсилення менеджменту творчих організацій.

«У нас є канал на YouTube – STUDMEDIA і по факту це є проєкт. Тому знання як ефективно керувати ним, як правильно зібрати команду, знайти джерела фінансування та налагодити комунікацію зі своїм глядачам – невід’ємна частина успішної реалізації проєкту»,  – поділилася своїми думками Світлана Литовченко.

Сфера мас-медій розвивається швидкими темпами і тому, щоб завжди залишатися у тренді, необхідно самовдосконалюватися, слідкувати за актуальністю інформації та заводити нових знайомих, які можуть поділитися своїм досвідом та навчити новому.

Окрім проектного менеджменту учасники школи мали змогу поспілкуватися з менторами на такі теми: «Практичні лайфхаки нетворкінгу», «Регіональні медіа: що заважає бути щасливими», «Культура в медіа: помилки і їх подолання», «Граблі і трабли: досвід реалізації масштабних проектів».

Людмила Кондакова, доцент кафедри соціальних комунікацій

Фото: з архіву організації «КАДРИ управління»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print