У Бердянську – Четвертий Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Сьогодні, 17 грудня, Бердянськ відвідує  Четвертий Потяг Єднання України «Труханівська Січ», який стартував 12 грудня з Києва на південь країни зі студентами, волонтерами, громадськими активістами та військовими зі східних та західних областей на борту, більшість з яких  – молодь, яка піклується про своє майбутнє, їде налагоджувати прямий діалог із новими друзями.  

Ф1 (4) Ф2 (3) Ф3 (3) Ф4 (3)

Протягом 11 днів пасажири цього поїзда подорожуватимуть південними містами країни. 

«Мета четвертої поїздки – завезти свято Святого Миколая на південь нашої країни. В основному, цього разу їдуть студенти та старшокласники, волонтери з міст заходу і сходу країни. Веземо подарунки різного характеру. Це і малюнки, і усілякі рукоділля, для військових волонтери передадуть маскувальні сітки, – зазначив співорганізатор рейсу "Труханівська Січ" Микола Бондар.

Ф5 (3) Ф6 (2) Ф7 (2) Ф8 (1)

На залізничному вокзалі гостей радо зустріли представники міської влади та громадськості Бердянська. Учасники акції відвідали сквер Героїв Небесної сотні, музей «Подвиг», бердянську набережну, поклали квіти до меморіальної дошки загиблого в АТО Дмитра Чабанова…

Ф9 (1) Ф10 (2) Ф12 (2) Ф13

Ф14 (1) Ф15 (1) Ф17

Згодом більше години пасажири Потягу Єднання України перебували й в нашому університеті, де їх із приємністю вітали представники ректорату, студентського самоврядування, викладачі… У головній актовій залі гостей до невимушеної розмови запрошували: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич, професор БДПУ Ігор Лиман, редактор газети БДПУ «Університетське Слово», один із засновників ВО «Наші Атланти» Степан Герилів. Ігор Ігорович коротко ознайомив гостей із історією Бердянська, університету, експонатами музею історії університету. Степан Миколайович розповів про нелегкі волонтерські будні, подарував керівнику рейсу пану Миколі Бондарю для музею Потяга примірники книг про «Наших Атлантів» із автографами…

Ф16

Згідно з графіком поїзд "Труханівська Січ" вже зустрічали жителі Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя. А вже завтра поїзд перебуватиме в Генічеську, згодом – у Херсоні, Миколаєві, Одесі, звідки повернеться до столиці 22 грудня.

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print