У День соборності України

мешканці Запорізької та Донецької областей провели спільну акцію – ланцюг єдності. На кордоні двох регіонів патріоти утворили живий ланцюг і символічно об’єднали Донбас із рештою України.

Майже півтисячі чоловік із Донецької та Запорізької областей провели урочистий мітинг та акцію – ланцюг єдності. Серед них –  волонтери,  громадські діячі, політики; не залишилися осторонь такої акції й студенти Бердянського державного педагогічного університету на чолі з головою профспілкового комітету, депутатом Бердянської міської ради Віталієм Лолою.  

«Траса Бердянськ-Маріуполь є стратегічним об’єктом державної ваги, яка виконує, в тому числі і оборонні функції. До лінії розмежування з ворогами України – всього 50 кілометрів. І саме тут ми маємо продемонструвати їм наше незламне прагнення до єдності і відтворення соборності усіх українських земель» – зазначив один із організаторів живого ланцюга.

«Символічно, що в День соборності ми зібрались на кордоні Запорізької і Донецької областей. Саме тут, в 14-му році  окупанти планували завершити перший етап свого наступу і встановити лінію розмежування. Та завдяки патріотизму і мужності українських військових, плани агресора не здійснились. Тому сьогодні більша частина міст Донецької області є мирними і вільними! Сьогоднішньою акцією ми в черговий раз демонструємо, що Україна єдина і неподільна!» – наголосив, зокрема, в своєму виступі депутат Запорізької обласної ради Микола Ільїн.

На мітингу з нагоди Дня соборності також пригадали українських військовополонених та політичних в’язнів, які сьогодні утримуються у російських тюрмах. Виважена дипломатія українських політиків та тиск міжнародного співтовариства зможуть сприяти звільненню українців з полону. 

На ділянці між в’їздом до Запорізької і Донецької областей, учасники акції утворили живий ланцюг, продемонструвавши, що розколоти Україну не вдасться нікому. Висновки зі 100-річної історії зроблено. Україна вистоїть і буде єдиною та неподільною!

4 3

2 1

Микола Оверченко,
студент БДПУ
учасник акції
кор. «УС»

Світлини з архіву автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print