У гонитві за сміттям, або як наші студенти сьогодні втілювали в життя новий різновид фітнесу – плогінг

Найперше – на це була своя причина:  у 3-ті вихідні вересня різними куточками світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів: проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році, і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

По-друге, що таке плогінг: фізична форма плюс чисте довкілля – це філософія нового виду спорту під такою назвою, що в перекладі означає "підбирати сміття під час пробіжки". Започаткував його житель Швеції Ерік Альхстром у 2017 році у зв'язку з глобальним засміченням довкілля у світі.

У акції зголосилися взяти участь студенти та викладачі БДПУ, до яких долучилися й бажаючі мешканці міста!  

Оскільки проблема засмічення побутовим сміттям водних ресурсів світу набула глобальних масштабів, виникла нагальна необхідність зупинити поширення сміття водними шляхами. Саме з цією метою сьогодні зібралися небайдужі, приймаючи виклик : «Я прибрав – Твоя черга!».  Нетрадиційним, неординарним перформансом акцію до Міжнародного дня чистих берегів підтримали студенти спеціальності «Хореографія».

На добру справу учасників акції «благословляли»: проректор з науково-педагогічної роботи університету, доцент Вікторія Ліпич та  доцент кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології ФФВ Віталій Гнатюк. А від профспілкового комітету БДПУ (голова –  депутат Бердянської міської ради Віталій Лола) учасники отримали солодощі.

Прозвучало також звернення до шановного студентства, викладачів, мешканців міста – активніше дбати про чистоту довкілля, нашого рідного міста, мальовничого азовського узбережжя, чистоту наших душ і помислів!

_DSC1748 _DSC1762

_DSC1835 _DSC1846

_DSC1849 _DSC1856 

_DSC1885 _DSC1894

Гнатюк

 

 «Університетське Слово»
(за матеріалами Віталія Гнатюка)

Світлини з архіву Студклубу

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print