У гості з професією

Напередодні Дня міста у межах майстер-класу «Передам професію» учням  6-9 класів школи № 6 випала можливість дізнатись більше від студентів Бердянська про різноманіття майбутніх фахів.

Чимало представників вищих та середньо-спеціалізованих закладів перлини Азова прийшли на захід поділитись власним досвідом. Не лишились осторонь і студенти БДПУ, які обрали яскраві та цікаві способи розповісти школярам про власні професії.

Учні отримали чудовий шанс дізнатись більше про вчителів української мови та літератури, англійської мови та літератури, а також журналістів. Звичайна розповідь про фахи перетворилась у захоплюючу подорож.  Школярі весело та з користю провели час за участю у конкурсах та розширенням власних знань.

Представники нашого університету з допомогою ігор показали особливості обраних ними професій. Тільки тут можна було відчути себе педагогами, поєднуючи власну кмітливість з  завданнями та складаючи у єдине мозаїку з віршів. Крім того, кожен з учнів зміг спробувати себе у якості справжнього працівника ЗМІ, розкривши власний талант перед камерою та створивши новини з знайомих з дитинства казок.

Тож, хоч вибір фаху у гостей з шкільних парт ще попереду, вони з неймовірним бажанням та завзяттям вживались у нові ролі та прагнули ще не раз бути професіоналом.

DSC_0721 DSC_0722

DSC_0738  DSC_0747

DSC_0749 DSC_0754 

DSC_0746 gfjfgjfgjhfg

Сергій Біленький, 
студент-журналіст БДПУ 
Світлини автора та Ангеліни Кружкової

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print