У гості – за досвідом

Учора, 27 жовтня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Обласної студентської ради, до якої входять і Дмитро Кіосов –  голова СтудРади БДПУ та Дар’я Калюжна – заступник голови (див. світлини). На засіданні розглядалися нагальні питання, зокрема й відзначення  Дня студента.

Особливу увагу було приділено виїзними засіданням Студентських рад, які будуть відбуватися протягом всього навчального року. Відтепер члени обласної СтудРади не сидітимуть у трьохсотому кабінеті ОДА, а відвідуватимуть університети та коледжі Запорізької області. Такі зібрання стануть цікавішими, бо студенти вишів матимуть можливість більш глибше знайомитися з роботою СтудРад, обмінюватися досвідом роботи… Учора першим приймав гостей медичний університет, де проходили знайомство з ректором та екскурсія вишем… Це був теплий прийом, за який дякуємо Назару Колеснику – голові СтудРади ЗДМУ.

Також проходило нагородження переможця щорічного обласного танцювального батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя» – команду Бердянського державного педагогічного університету (див. світлини).

Сподіваємось, що робота буде налагоджена, адже студенти БДПУ хочуть співпрацювати з іншими вишами області. 

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка, 
заступник голови СтудРади БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print