У майстерності вправляючись…

Сьогодні, 10 листопада, в рамках Тижня педагогіки на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Олександр Голік організував і провів Конкурс педагогічної майстерності серед студентів-другокурсників факультету фізичного виховання.

Під час конкурсу студенти захищали певну педагогічну ідею – спільно опрацьовували літературу, обговорювали головні питання аналізу, розробляли сценарії та  режисури виступів.

Робота студентів оцінювалася за критеріями: цілеспрямованість діяльності; її орієнтація на діалогічну взаємодію зі слухачами; доцільність засобів встановлення контакту, розвитку пізнавальної активності учнів; культура та естетична виразність мовлення, зовнішнього вигляду, поведінки; рівень саморегуляції і самоконтролю діяльності.

 Студенти зуміли продемонструвати вміння практично застосовувати знання елементів технології побудови і здіїснення діалогічної взаємодії на уроці: встановлення контакту з аудиторією; створення в учнів когнітивної установки, психологічне налаштовування на урок; побудова монологу вчителя як внутрішнього діалогу з учнями; створення на уроці ситуацій співроздумів і співпереживань; організація навчання на різних рівнях пізнавальної активності учнів; створення робочого самопочуття вчителя та учнів на уроці.  

Проведення такого конкурсу сприяє синтезу, інтеграції набутого, стало нагодою ще раз повернутись до вивченого, більшою мірою на рівні самоаналізу й самооцінки педагогічної діяльності.

_DSC9574

_DSC9569 _DSC9566

_DSC9563 _DSC9545

_DSC9554 _DSC9548  _DSC9523

 

«Університетське Слово»
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print