У нас є ким пишатися!

Щороку восени Бердянськ відзначає свій день народження. Але святковий концерт приурочений 187-й річниці, який традиційно проходить у Міському палаці культури імені Тараса Шевченка, виявився особливим. Саме цього вечора відзначили світлу та розумну людину, нашого головного майстра пера «Університетського Слова» – Степана Миколайовича Гериліва.

DSC_0317Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу за особливі заслуги та вагомий внесок у розвиток Бердянська головного редактора нагородили почесним орденом міста. Ця нагорода давно «чатувала» на Степана Миколайовича. Він завжди готовий прийти на допомогу. І саме він організовує безліч благодійних заходів, підтримує інвалідів, залучає кошти для допомоги розумним студентам не тільки нашого університету, співпрацюючи з американським Фондом імені Катерини Ковшевич.

Він ходить у вишиванці, палить «Мальборо», жує ментолові цукерки (й всіх довкола пригощає), а головне – пише! Пише вірші, поеми, замітки, нариси… Це роботи зі смачнючими українськими словами та бездонною мудрістю. Він розфарбовує лавки в жовто-блакитний колір, співає державний Гімн та постійно жартує.

DSC_0361

Степана Миколайовича студенти та викладачі вже давно умовно нагородили медаллю. Міська влада це лише зайвий раз підтвердила. Від усіх дописувачів та кореспондентів «УС» ми вітаємо головного редактора з отриманням відзнаки! Бажаємо сил, натхнення та незгасимого оптимізму!

Леся Сухомлин,
студентка-журналістка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»

На світлинах Олександра Степаненка:
мер Бердянська Олексій Бакай вручає
заслужену нагороду Степану Гериліву


«Я – українець! Не вчорашній.
Я – є майбутній, я – є нині» (Степан Герилів)

SH_GСлова, взяті із поетичної збірки «Заробітчанські дзвони: Хроніка ностальгії» Степана Гериліва якнайповніше характеризують їх автора. Немає, мабуть, людини, яка так само палко любить свою країну і свій народ. Залишивши «вітрини, машини, прилавки, багаті дарами», «красу і шик», «імпортне вино», він повернувся з Греції, Канади, Штатів на Батьківщину і завоював любов і довіру бердянців.

Насправді, не злічити добрих справ, які зробив Степан Герилів для студентів БДПУ, мешканців міста та всієї України. Будучи представником Фонду імені Катерини Ковшевич і головою Благодійної Скрині «ДоброДій» він неодноразово допомагав і допомагає тим, хто потребує підтримки і турботи. Степан Герилів веде активне громадське життя у Бердянську і тому 17 вересня 2014 року на День міста в Палаці Культури, його було нагороджено «Почесним орденом міста».

Вітаємо Вас, Степане Миколайовичу, із дійсно справедливою відзнакою – політикам слід вчитися у вас втілювати в життя добрі справи. Ми гордимося тим, що працюємо поряд, адже в складний для нашої держави час, Ви заряджаєте нас своїм нескінченним позитивом, і тоді дивитися у майбутнє стає не так сумно.

Творчих здобутків, здоров’я міцного як у японських довгожителів, злагоди і миру бажаємо, прийміть найщиріші наші вітання!

кафедра соціальних комунікацій ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print