У новий навчальний рік з новим складом правління

14 вересня 2018 р., у конфернц-залі головного корпусу БДПУ відбулося засідання Ради молодих учених БДПУ .

На порядку денному розглядалися важливі питання: оновлення складу правління РМУ та затвердження плану роботи на новий навчальний рік.

Наразі до правління РМУ входять 19 делегатів від факультетів з числа молодих учених (доценти, викладачів, асистенти, аспірантів, докторантів), студентів та голова студентської ради. На засіданні було обрано такий склад правління Ради молодих учених:

Тетяна Нікішина (делегат від факультету філології та соціальних комунікацій)  – голова РМУ,

Сергій Онищенко (делегат від факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти) – заступник голови РМУ,

Анастасія Попова (делегат від факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти) – секретар РМУ.

Рада молодих учених (РМУ) Бердянського державного педагогічного університету є колегіальним, дорадчим і представницьким органом університету з питань молодих науковців, який почав функціонувати з 2016 року. РМУ – це добровільне об’єднання молодих повноважних представників факультетів університету, що сприяє розвитку творчої наукової активності молодих учених.

З метою популяризації науки Рада молодих учених активно висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації та соціальних мережах. РМУ постійно проводить соціологічні дослідження для виявлення проблем молодих учених і пошуку шляхів їх вирішення; здійснює громадський контроль за дотриманням прав студентів, аспірантів, молодих учених.

Вітаємо членів правління Ради та бажаємо плідної і продуктивної роботи!

 

Popova-1 Нікішина Т. І. Онищенко С.

Logo2

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print